CHTĚJTE TO NEJLEPŠÍ

DECOR ITALIA se Vám již 5 let snaží poskytovat ten nejlepší výběr z materiálů dostupných na italském trhu a zprotředkovávat špičkové odborníky v oboru. Za stovkami úspěšně dokončených projektů se neskrývá pouze dokonale odvedená řemeslná práce a použití těch nejlepších materiálů – mnohdy je to naše láska k řemeslu, vášeň pro luxusní materiály a snaha o ještě lepší než dokonalé.

Co nabízíme

DISTRIBUCE

Nabídka kompletních systémů dekorativních technik / odborné poradenství & cenová kalkulace samozřejmostí 

KURZY/ŠKOLENÍ

Pravidelná školení / technická podpora & asistence / pro maximální výsledek nabízíme při prvních zakázkách technický dozor ZDARMA

DESIGN

Možnost využití profesionálního showroomu / vzorkování pro danou zakázku  / spolupráce s osvědčenými firmami & architekty & designéry 

Nabízíme Vám jen to nejlepší

colorificio veneziano

COLORIFICIO VENEZIANO
DEKORATIVNÍ STĚRKY

Elekta

ELEKTA
PRYSKYŘIČNÉ STĚRKY

Portofino

PORTOFINO
LUXUSNÍ TAPETY

zenit

ZENIT
PENNELLU

fassabortolo

FASSA BORTOLO
STĚRKY, ŠTUKY, LEPIDLA

Wallsspirit

WALLS´SPIRIT
NÁSTĚNNÉ FRESKY

Biodry

BIODRY
DEFINITIVNÍ ŘEŠENÍ VZLÍNAJÍCÍ VLHKOSTI

 
 
podlahové stěrkové hmoty: podlahové stěrky, DECOR ITALIA: podlahové hmoty pro dokonalé vyrovnání podkladů v interiéru před pokládkou podlahových krytin, podlahové barvy k dokonalé imitaci.
podlahové stěrkové hmoty: podlahové stěrky, DECOR ITALIA: moderní barvy do interiéru, na fasádu, podlahu, vhodné pro rodinné domy tak při rekonstrukci panelových budov. Prodáváme fasádní, interiérové, vinylové barvy v různých barevných provedení, vzorů, s možností namíchání své vlastní barvy podle italských mistrů.
podlahové stěrkové hmoty: podlahové stěrky, DECOR ITALIA . . . . . .
<sklikReklama_179> </sklikReklama_179>